Lenovo Serwer ST50 V3 6353P 2x960GB 7DF31002EA
Symbol: 7DF31002EA
Dostępność: 1 szt.
Cena: 14946.35
Cena: 14946.35
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7DF31002EA
Dostępność: 1 szt.
Cena: 14946.35
Cena: 14946.35
Lenovo ThinkSystem ST50 V3 to ekonomiczny serwer wieżowy z jednym gniazdem procesora, który może być również zamontowany w szafie rackowej jako serwer typu rack. Jest idealny dla małych i średnich firm, zdalnych biur, oddziałów, sektora bankowego oraz publicznego. Serwer obsługuje nowe procesory Intel Xeon serii 6300.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkSystem ST50 V3 |
| Chipset |
Intel Rocket Lake PCH-S, C266 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon (Octo Core) |
| Model procesora | 6353P |
| Taktowanie procesora | 2.7 GHz |
| Liczba rdzeni | 8C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Xeon 6353P 8C 65W 2.7GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | ECC |
| Częstotliwość pamięci | 4400 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Kontroler dysków | Software |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
OB SATA / AHCI |
| Podtrzymanie bateryjne | Nie |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 3 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 1920 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 4.0 x 4 1 x PCIe 5.0 x16 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub 1 x USB 2.0 1 x RS-232 (COM) 2 x RJ-45 LAN 1 x RJ-45 (zarządzanie) 5 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 370 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 315 mm |
| Waga | 11.96 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - CGLNV%, DZLNV%, NBLNV%, NSLNV%, RRLNV%, RSLNV%, SCLNV% |