Lenovo Notebook ThinkBook 16 G8 21SH00A4PB W11Pro Intel 7 240H/16GB/512GB/INT/16 cali WUXGA/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Symbol: 21SH00A4PB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5370.47
Cena: 5370.47
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 21SH00A4PB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 5370.47
Cena: 5370.47
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Laptop |
| Model |
ThinkBook 16 G8 IRL |
| Rodzina procesora | Intel Core 7 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 7 240H |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth LAN 10/100/1000 WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | PC ABS Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 45 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 17.5 mm |
| Szerokość | 356 mm |
| Głębokość | 253.5 mm |
| Waga | 1.7 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |