Lenovo Monitor ThinkVision s27-4e 27 cali 64BEKAT1EU
Symbol: 64BEKAT1EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 539.15
Cena: 539.15
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64BEKAT1EU
Dostępność: 0 szt.
Cena: 539.15
Cena: 539.15
Monitor Lenovo ThinkVision S27-4e - odkryj nowe szczyty produktywności. Żywy i bogaty w kolory obraz: pracuj wydajniej dzięki ostrym i wyraźnym obrazom na monitorze FHD o przekątnej 27". Ciesz się płynnością dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania 100 Hz, którą można ręcznie ustawić na 48 Hz, aby jeszcze lepiej dopasować ją do swojego przepływu pracy. Bezproblemowa i intuicyjna łączność: z łatwością podłączaj dowolne urządzenia peryferyjne. Zapewnij sobie łączność i kompatybilność ze wszystkimi urządzeniami dzięki portom VGA i HDMI, zwiększając wydajność pracy. Przyjazny dla środowiska: wybierz ekologiczny monitor, który ogranicza wpływ na środowisko dzięki nadającemu się do recyklingu opakowaniu oraz spełnia główne międzynarodowe normy dotyczące efektywności energetycznej, co potwierdzają certyfikaty ENERGY STAR 8.0 i EPEAT Gold.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ThinkVision s27-4e |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.3114 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 100 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x 15-pin D-Sub |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | TUV EPEAT Energy Star |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17.3 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
Kabel HDMI |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 366.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 443.5 mm |
| Szerokość | 611.9 mm |
| Głębokość | 44.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 210 mm |
| Waga | 3.7 kg |
| Waga z podstawą | 4.1 kg |
| Oznaczenia | |