Lenovo Monitor 23.8 cala ThinkVision T24mv-30 FHD 63D7UAT3EU
Symbol: 63D7UAT3EU
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1228.13
Cena: 1228.13
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63D7UAT3EU
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1228.13
Cena: 1228.13
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ThinkVision T24mv-30 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.274 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 250 nits |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN 1 x HDMI 2 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 155 mm |
| Certyfikaty | TCO EPEAT RoHS Energy Star TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 24.5 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 542.8 mm |
| Szerokość | 539.8 mm |
| Głębokość z podstawą | 199.7 mm |
| Waga z podstawą | 6.5 kg |
| Oznaczenia | |