Lenovo Listwa dźwiękowa ThinkVision MS30 do monitora 4XD1K97400
Symbol: 4XD1K97400
Dostępność: 0 szt.
Cena: 147.69
Cena: 147.69
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4XD1K97400
Dostępność: 0 szt.
Cena: 147.69
Cena: 147.69
Soundbar ThinkVision MS30 (S) do monitora
Soundbar ThinkVision MS30 zapewnia krystalicznie czysty i wysokiej jakości dźwięk dzięki dwóm przednim głośnikom 2 x 2W, dzięki czemu Twoje spotkania online i zajęcia zdalne zawsze będą miały bogate brzmienie. Jego smukła, mająca mniej niż 30 mm konstrukcja modułowa eliminuje bałagan związany z kablami i idealnie komponuje się z monitorami z serii ThinkVision P i T. Soundbar wyposażony jest również w blokadę zabezpieczającą przed kradzieżą fizyczną po podłączeniu. Oprogramowanie Lenovo ThinkColour umożliwia wygodne zarządzanie funkcjami wyświetlania, zapewniając bezproblemową obsługę.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Soundbary |
| Przeznaczenie | Filmy Gaming Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 140 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 64 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do |
|
| Wymiary |
124 x 256.39 x 34.5 mm |
| Waga | 287 g |
| Oznaczenia | |