Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 55s G6 SFF 13FK001RPB W11Pro 5 330/16GB/512GB/RX 6400 4GB/3YRS OS
Symbol: 13FK001RPB
Dostępność: 24 szt.
Cena: 4159.08
Cena: 4159.08
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 13FK001RPB
Dostępność: 24 szt.
Cena: 4159.08
Cena: 4159.08
ThinkCentre neo 55s Gen 6
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre neo 55s Gen 6 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen AI (Copilot) |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen AI 5 330 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Radeon RX 6400 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Mikrofon) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 3 x M.2 |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 336 mm |
| Szerokość | 89 mm |
| Głębokość | 274.8 mm |
| Waga | 4.33 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Copilot+ PC | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |