Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 55q Tiny G6 13GN000RPB W11Pro 5 220/16GB/1TB/AMD Radeon/3YR OS + 1YR CI
Symbol: 13GN000RPB
Dostępność: 8 szt.
Cena: 3549.00
Cena: 3549.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 13GN000RPB
Dostępność: 8 szt.
Cena: 3549.00
Cena: 3549.00
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre neo 55q Gen 6 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 3.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
AMD Ryzen 5 220 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Radeon 740M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 3 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tiny |
| Wysokość | 34.5 mm |
| Szerokość | 179 mm |
| Głębokość | 182.9 mm |
| Waga | 0.89 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |