Lenovo Komputer ThinkCentre M90t G6 Tower W11Pro Ultra 9 285/2X16GB/1TB/INT/vPro/3YRS OS + 1YR Premier
Symbol: 12YS000SPB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 10637.95
Cena: 10637.95
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12YS000SPB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 10637.95
Cena: 10637.95
ThinkCentre M90t Gen 6
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre M90t Gen 6 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 9 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.6 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 24 |
| Liczba wątków | 24 |
| Cache L3 | 36 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 9 285 |
| Intel vPro | Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel HD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be Bluetooth |
| Karta dźwiękowa |
|
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 2 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Line-out) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 2 x PCIe 3.0 x 1 1 x PCIe 5.0 x16 |
| Moc zasilacza | 500 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 376 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Głębokość | 298 mm |
| Waga | 6.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% CyberPower - __CBP% |