Lenovo Komputer ThinkCentre M90s G6 SFF 12YU0012PB W11Pro Ultra 5 235/16GB/512GB/INT/DVD/vPro/3YRS OS + 1YR Premier
Symbol: 12YU0012PB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4684.61
Cena: 4684.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12YU0012PB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4684.61
Cena: 4684.61
Wejdź w przyszłość z komputerem ThinkCentre M90s Gen 6 w obudowie typu Small Form Factor (SFF). Dzięki opcjonalnej, pierwszej w branży, dedykowanej jednostce NPU oferującej zaawansowane możliwości AI, bez trudu radzi sobie ze złożonymi zadaniami, takimi jak uruchamianie aplikacji wymagających dużych zasobów, i nie tylko. Szerokie opcje pamięci masowej, obsługujące wiele dysków SSD i HDD, zapewniają przestrzeń oraz szybkość, których potrzebujesz.
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre M90s Gen 6 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 14 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 235 |
| Intel vPro | Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Apple |
| Wielkość pamięci VRAM | 0 KB |
| Porty wideo | Brak |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be 1 x 10/100/1000 Mbit/s Bluetooth |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 2 x USB 2.0 Type-A 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 4 x M.2 2 x PCIe 3.0 x 1 1 x PCIe 4.0 x 4 1 x PCIe 5.0 x16 |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 339.5 mm |
| Szerokość | 92.5 mm |
| Głębokość | 299.7 mm |
| Waga | 5.3 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |