Lenovo Komputer ThinkCentre M90q Tiny G6 13AC000EPB W11Pro Ultra 7 265/2x16GB/1TB/INT/vPro/Black/3YRS OS + 1 YR Premier
Symbol: 13AC000EPB
Dostępność: 13 szt.
Cena: 6282.73
Cena: 6282.73
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 13AC000EPB
Dostępność: 13 szt.
Cena: 6282.73
Cena: 6282.73
ThinkCentre M90q Gen 6
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre M90q Gen 6 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 20 |
| Cache L3 | 30 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 265 |
| Intel vPro | Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be 1 x 10/100/1000 Mbit/s Bluetooth |
| Karta dźwiękowa |
|
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 5 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 4 x M.2 1 x PCIe 4.0 x 8 |
| Moc zasilacza | 230 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tiny |
| Wysokość | 36.5 mm |
| Szerokość | 179 mm |
| Głębokość | 182.9 mm |
| Waga | 1.34 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |