Lenovo Komputer ThinkCentre M70t G6 TWR 12YH0000PB W11Pro 7 265/32GB/1TB/RTX3050 6GB/3YRS OS
Symbol: 12YH0000PB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6979.19
Cena: 6979.19
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12YH0000PB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6979.19
Cena: 6979.19
ThinkCentre M70t Gen 6
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre M70t Gen 6 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 7 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie (Boost) | 5.3 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Cache L3 | 30 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 7 265 |
| Intel vPro | Tak Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 3050 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Karta dźwiękowa |
|
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 6 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 2 x PCIe 3.0 x 1 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 310 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 346 mm |
| Szerokość | 145 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |