Lenovo Komputer ThinkCentre M70t G6 TOWER 12YH001VPB W11Pro Ultra 5 225/16GB/512GB/INT/DVD/3YRS OS + 1YR premier
Symbol: 12YH001VPB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5600.64
Cena: 5600.64
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12YH001VPB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5600.64
Cena: 5600.64
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre M70t Gen 6 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 10 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 225 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 6 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 3 x M.2 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 346 mm |
| Szerokość | 145 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |
| Oznaczenia | |