Lenovo Komputer ThinkCentre M70q Tiny G6 13A4000QPB W11Pro Ultra 5 225T/16GB/512GB/INT/Black/3YRS OS + 1YR Premier
Symbol: 13A4000QPB
Dostępność: 12 szt.
Cena: 4362.46
Cena: 4362.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 13A4000QPB
Dostępność: 12 szt.
Cena: 4362.46
Cena: 4362.46
ThinkCentre M70q Gen 6
| Informacje o produkcie | |
| Data Act | Lenovo - CGLNV%, DZLNV%, NBLNV%, NSLNV%, RRLNV%, RSLNV%, SCLNV% |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre M70q Gen 6 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 10 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 225T |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tiny |
| Wysokość | 36.5 mm |
| Szerokość | 179 mm |
| Głębokość | 182.9 mm |
| Waga | 1.18 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |