Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre M90a G5 12SL000GPB W11Pro i5-14500/16GB/1TB/INT/23.8 FHD/Touch/vPro/DVD/3YR OS + 1YR Premier
Symbol: 12SL000GPB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8399.15
Cena: 8399.15
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12SL000GPB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 8399.15
Cena: 8399.15
| Informacje o produkcie | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ThinkCentre M90a Gen 5 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Liczba wątków | 20 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.6 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-14500 |
| Intel vPro | Enterprise Tak |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) 1 x RJ-45 |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | Tak 5,0 MPix |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Ultra Flex Stand (Lenovo) |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 227.54 mm |
| Szerokość | 539.6 mm |
| Głębokość | 344.19 mm |
| Waga | 7.83 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |