Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre M90a G5 12SH0013PB W11Pro i5-14400/8GB/512GB/INT//23.8 FHD/3YRS OS + 1YR Premier
Symbol: 12SH0013PB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4830.37
Cena: 4830.37
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 12SH0013PB
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4830.37
Cena: 4830.37
| Informacje o produkcie | |
| Model |
ThinkCentre M90a G5 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 16 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.7 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core i5-14400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Kamera internetowa | 5,0 MPix Tak |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Monitor Stand Full Function (Lenovo) |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 501.85 mm |
| Szerokość | 539.6 mm |
| Głębokość | 217.31 mm |
| Waga | 8.13 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Lenovo - RNLNV%, RULNV%, RTLNV%, RDLNV%, TNLNV%, TCLNV% |