Lenovo Klawiatura Preferred Pro II USB US English 4Y41R64588
Symbol: 4Y41R64588
Dostępność: 0 szt.
Cena: 165.54
Cena: 165.54
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4Y41R64588
Dostępność: 0 szt.
Cena: 165.54
Cena: 165.54
Lenovo Preferred Pro II USB Keyboard - US English
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Preferred Pro II USB |
| Rodzaj | Standard |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 |
| Wymiary |
34 x 169 x 453 mm |
| Waga | 0.82 kg |
| Oznaczenia | |