Lenovo Analogowy zestaw słuchawkowy Essential Stereo 4XD0K25030
Symbol: 4XD0K25030
Dostępność: 0 szt.
Cena: 128.26
Cena: 128.26
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4XD0K25030
Dostępność: 0 szt.
Cena: 128.26
Cena: 128.26
Analogowy zestaw słuchawkowy stereo Lenovo Essential
Zestawy słuchawkowe w biurze to kluczowy element współczesnego dnia pracy. Połączenia VOIP szybko zastępują tradycyjne usługi telefoniczne i oszczędzają firmy na dużych kosztach telekomunikacyjnych. Analogowy zestaw słuchawkowy stereo Lenovo Essential jest przeznaczony do VOIP i oferuje łatwo obracany wysięgnik mikrofonu, wygodne nauszniki i plug and play z większością monofonicznych słuchawek dousznych Lenovo PC Comfort.
Kluczowe cechy:
Smartfind - Service & Accessories
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 MHz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.11 kg |
| Oznaczenia | |