Lanberg Swich DSP2-1008-12V 8X 1GB/S DES. DSP2-1008-12V
Symbol: DSP2-1008-12V
Dostępność: 0 szt.
Cena: 75.31
Cena: 75.31
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DSP2-1008-12V
Dostępność: 0 szt.
Cena: 75.31
Cena: 75.31
Lanberg DSP2-1008 to niewielkich rozmiarów niezarządzalny desktopowy przełącznik, wyposażony w 8 portów Gigabit Ethernet. Urządzenie jest niewielkie i poręczne oraz działa na zasadzie Plug&Play. Przełącznik zapewnia wsparcie funkcji przełączania dla 8 portów RJ-45 10/100/1000 Mbps wraz z automatyczną negocjacją połączenia oraz obsługą MDI-MDIX.
Cechą charakterystyczną różniącą serię DSP1 a DSP2 jest zastosowanie uniwersalnego zasilania 12 V, stosowanego w wielu innych urządzeniach z zakresu monitoringu, CCTV, alarmów, zabezpieczeń oraz IT. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik końcowy, ISP czy instalator nie jest zmuszany do wykorzystywania fabrycznego zasilacza, co pozwala mu na pełną dowolność na sposób, w jaki zostanie poprowadzone zasilanie do przełącznika z wykorzystaniem tego napięcia. Korzyści płynące z stosowania 12 V to m.in.:
Switch Lanberg idealnie sprawdza się w domowych warunkach, dzięki bardzo małym rozmiarom oraz zastosowaniu cichego chłodzenia. Czarna kolorystyka oraz elegancka smukła obudowa, sprawiają że urządzenie pasuje do niemal każdego wnętrza. Urządzenie jest przystosowane do zastosowań biurowych, w tym SOHO oraz SMB. Przełącznik zapewnia też odpowiednią wydajność, spełniającą wymagania stawiane przez użytkowników w segmencie przełączników.
Funkcja automatycznego rozpoznawania i adaptacji do typu podłączanego kabla sieciowego (prostego lub skrosowanego), eliminuje konieczność stosowania tylko jednego rodzaju okablowania, jak również portów typu uplink, pozwalając na jednoczesną redukcję niepotrzebnych kosztów. Przełącznik wspiera tryb half-duplex oraz full duplex dla połączeń między urządzeniami. Funkcja Flow control pozwala za to, na kontrolę przepływu danych unikając w ten sposób zatoru na porcie w przypadku, gdy jedno z urządzeń odbiorczych nie jest w stanie odebrać wystarczającej ilości otrzymywanych danych.
Przełącznik Lanberg to gwarancja połączenia wysokiej jakości, automatyzacji i szeregu funkcjonalności, zapewniających działanie urządzenia bez nadmiarowej ingerencji użytkownika.
Cechy oraz funkcjonalności:
Interfejs:
| Informacje o produkcie | |
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro (do 16 portów) |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 16 GB/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop (PC/Switche) |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 4.53 W |
| Zasilanie |
AC, AC/DC, Sieciowe (230V), Zewnętrzny |
| Wymiary |
89 x 137 x 28 mm |
| Waga | 240 g |
| Oznaczenia | |