Kioxia Dysk SSD XD8 1920GB E1.S NVMe Gen.5 1x4 DWPD 1 3D TLC BiCS Flash Data Center NVMe SED PLP
Symbol: KXD8DRJJ1T92
Dostępność: 0 szt.
Cena: 10062.86
Cena: 10062.86
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KXD8DRJJ1T92
Dostępność: 0 szt.
Cena: 10062.86
Cena: 10062.86
XD8
Dyski SSD NVMe do centrów danych
Dyski SSD KIOXIA serii XD8 E1.S zostały zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją Enterprise and Datacenter Standard Form Factor (EDSFF) E1.S, aby spełniać konkretne wymagania zastosowań hiperskalowych, w tym wymagania dotyczące wydajności, mocy i temperatury określone w specyfikacji Open Compute Project (OCP) Datacenter NVMe SSD. Poza obudowami E1.S o grubości 9,5 mm wspierana jest również obudowa E1.S o grubości 15 mm z radiatorem. Zaprojektowane z myślą o optymalizacji gęstości i wydajności systemu dyski SSD serii XD8 stanowią przyszłość pamięci flash do serwerów i systemów pamięci masowej w zastosowaniach opartych na chmurze i hiperskalowych centrach danych oraz obsługują pojemność do 7,68 TB.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
XD8 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | E1.S |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
KXD8DRJJ1T92 |
| Pojemność dysku | 1.92 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| Protokół | NVMe 2.0 |
| Typ pamięci | TLC |
| Prędkość odczytu | 125000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3100 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1700 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 100 K |
| MTTF | 2500000 h |
| DWPD | 1 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| PLP | Tak |
| SIE | Nie |
| SED | Tak |
| FIPS SED | Nie |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 17 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 5 W |
| Wysokość | 9.5 mm |
| Szerokość | 33.75 mm |
| Głębokość | 118.75 mm |
| Waga | 80 g |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |