Kioxia Dysk SSD XD7P 3840GB E1.S NVMe Gen.4 1x4 DWPD 1 3D TLC BiCS Flash Data Center NVMe SED PLP
Symbol: KXDZDRJJ3T84
Dostępność: 0 szt.
Cena: 14240.45
Cena: 14240.45
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KXDZDRJJ3T84
Dostępność: 0 szt.
Cena: 14240.45
Cena: 14240.45
XD7P
Dyski SSD NVMe do centrów danych
Dyski SSD KIOXIA seria XD7P E1.S zostały zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją Enterprise and Datacenter Standard Form Factor (EDSFF) E1.S, aby spełniać konkretne wymagania zastosowań hiperskalowych, w tym wymagania dotyczące wydajności, mocy i temperatury określone w specyfikacji Open Compute Project (OCP) Datacenter NVMe SSD. Poza obudowami E1.S o grubości 9,5 mm wspierana jest również obudowa E1.S o grubości 15 mm z radiatorem. Zaprojektowane z myślą o optymalizacji gęstości i wydajności systemu dyski SSD serii XD7P stanowią przyszłość pamięci flash do serwerów i systemów pamięci masowej w zastosowaniach opartych na chmurze i hiperskalowych centrach danych oraz obsługują pojemność do 7,68 TB.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
XD7P |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | E1.S |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
KXDZDRJJ3T84 |
| Pojemność dysku | 3.84 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Protokół | NVMe 1.4 |
| Typ pamięci | TLC |
| Prędkość odczytu | 7200 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4800 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1650 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 180 K |
| MTTF | 2000000 h |
| DWPD | 1 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| PLP | Tak |
| SIE | Nie |
| SED | Tak |
| FIPS SED | Nie |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 20 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 5 W |
| Wysokość | 9.5 mm |
| Szerokość | 33.75 mm |
| Głębokość | 118.75 mm |
| Waga | 75 g |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |