Kioxia Dysk SSD PM-7R 6400GB 2.5 cala SAS 24Gbit/s DWDP 3 3D TLC BiCS Flash Enterprise SSD SED PLP
Symbol: KPM7VVUG6T40
Dostępność: 0 szt.
Cena: 28829.52
Cena: 28829.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KPM7VVUG6T40
Dostępność: 0 szt.
Cena: 28829.52
Cena: 28829.52
PM-7R
Dysk SSD do mieszanych zastosowań klasy korporacyjnej SAS
Dysk KIOXIA SSD 24G SAS Enterprise serii PM7-V jest zoptymalizowany pod kątem zastosowań mieszanych, w tym relacyjnych baz danych, strumieniowego przesyłania multimediów, magazynowania danych i usług internetowych. Seria została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu zrównoważonego poziomu wydajności, niezawodności, pojemności i wytrzymałości w środowiskach wymagających intensywnego odczytu i zastosowań mieszanych.
Wyposażony w 112-warstwową pamięć flash BiCS FLASH 3D KIOXIA ten 7. generacji dysk SAS SSD klasy korporacyjnej SAS serii PM7-V oferuje 3 DWPD (zapisy dysku dziennie) i pojemności do 12,8 TB.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
PM-7R |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
KPM7VVUG6T40 |
| Pojemność dysku | 6.4 TB |
| Interfejs dysku | SAS 24 Gb/s (SAS-4) |
| Typ pamięci | TLC |
| Prędkość odczytu | 4200 MB/s |
| Prędkość zapisu | 4100 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 720 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 355 K |
| MTTF | 2500000 h |
| DWPD | 3 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| PLP | Tak |
| SIE | Nie |
| SED | Tak |
| FIPS SED | Nie |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 5 W |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.45 mm |
| Waga | 130 g |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |