Kioxia Dysk SSD CM7-V 12800GB E3.S Gen5 1x4 2x2 DWPD1 SIE PLP
Symbol: KCM7XVJE12T8
Dostępność: 0 szt.
Cena: 48198.92
Cena: 48198.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KCM7XVJE12T8
Dostępność: 0 szt.
Cena: 48198.92
Cena: 48198.92
CM7-V
Dysk SSD do mieszanego zastosowania NVMe klasy korporacyjnej
Seria KIOXIA CM7-V to dyski SSD do zastosowań mieszanych, zoptymalizowane pod kątem obsługi szerokiej gamy aplikacji korporacyjnych i powiązanych z nimi obciążeń, w tym obliczeń HPC (High Performance Computing), przetwarzania transakcji online, Internetu rzeczy i przetwarzania brzegowego oraz strumieniowego przesyłania multimediów. Oparte na technologiach PCIe5.0 i NVMe 2.0 dyski SSD serii CM7 zapewniają doskonałą wydajność do 2 700 000 IOPS (losowy odczyt) i 600 000 IOPS (losowy zapis).
Wyposażone w 112-warstwową pamięć BiCS FLASH 3D TLC firmy KIOXIA dyski klasy korporacyjnej SSD NVMe z serii CM7-V zapewniają wytrzymałość na poziomie 3 DWPD (zapis dysku dziennie) i obsługują pojemność do 12,8 TB, dzięki czemu idealnie nadają się do odczytu i zapisu w mieszanych zastosowaniach korporacyjnych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CM7-V |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | E3.S |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
KCM7XVJE12T8 |
| Pojemność dysku | 12.8 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| Protokół | NVMe 2.0 |
| Typ pamięci | TLC |
| Prędkość odczytu | 13000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5300 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 470 K |
| MTTF | 2500000 h |
| DWPD | 3 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| PLP | Tak |
| SIE | Tak |
| SED | Nie |
| FIPS SED | Nie |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 25 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 5 W |
| Wysokość | 7.5 mm |
| Szerokość | 76 mm |
| Głębokość | 112.75 mm |
| Waga | 110 g |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |