Kioxia Dysk SSD CM7-R 7680GB E3.S NVMe Gen.5 1x4 2x2 DWPD 1 3D TLC BiCS Flash Enterprise NVMe non-SED SIE PLP
Symbol: KCM7XRJE7T68
Dostępność: 0 szt.
Cena: 25219.20
Cena: 25219.20
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KCM7XRJE7T68
Dostępność: 0 szt.
Cena: 25219.20
Cena: 25219.20
CM7-R
Dyski SSD NVMe do intensywnego odczytu do zastosowań korporacyjnych
Produkty KIOXIA z serii CM7-R to dyski SSD przeznaczone do intensywnego odczytu, zoptymalizowane pod kątem obsługi szerokiego zakresu aplikacji korporacyjnych i powiązanych z nimi obciążeń roboczych, w tym analityki biznesowej, przetwarzania transakcji online oraz przechowywania i wirtualizacji zdefiniowanych przez oprogramowanie. Oparte na technologiach PCIe5.0 i NVMe 2.0 dyski SSD serii CM7 zapewniają doskonałą wydajność do 2 700 000 IOPS (losowy odczyt) i 310 000 IOPS (losowy zapis).
Wyposażone w 112-warstwową pamięć BiCS FLASH 3D TLC firmy KIOXIA dyski klasy korporacyjnej SSD NVMe z serii CM7-R zapewniają wytrzymałość na poziomie 1 DWPD (zapis dysku dziennie) i obsługują pojemność do 15,36 TB, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań korporacyjnych wymagających wysokiej częstotliwości odczytu.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CM7-R |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | E3.S |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
KCM7XRJE7T68 |
| Pojemność dysku | 7.68 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| Protokół | NVMe 2.0 |
| Typ pamięci | TLC |
| Prędkość odczytu | 14000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 6750 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2450 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 300 K |
| MTTF | 2500000 h |
| DWPD | 1 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| PLP | Tak |
| SIE | Tak |
| SED | Nie |
| FIPS SED | Nie |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 25 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 5 W |
| Wysokość | 7.5 mm |
| Szerokość | 76 mm |
| Głębokość | 112.75 mm |
| Waga | 110 g |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |