Kioxia Dysk SSD CD8P-V 6400GB E3.S NVMe Gen.5 1x4 DWPD 3 3D TLC BiCS Flash Data Center NVMe non-SED SIE PLP
Symbol: KCD8XPJE6T40
Dostępność: 0 szt.
Cena: 21467.08
Cena: 21467.08
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KCD8XPJE6T40
Dostępność: 0 szt.
Cena: 21467.08
Cena: 21467.08
CD8P-V
Dyski SSD NVMe dla centrów danych do zastosowań mieszanych
KIOXIA seria CD8P-V to dyski SSD NVMe do zastosowań mieszanych w centrach danych, zoptymalizowane pod kątem obsługi szerokiego zakresu skalowalnych aplikacji w chmurze, w tym big data/IoT, przetwarzania transakcji online i wirtualizacji. Dyski SSD z serii CD8P-V, wyposażone w interfejs PCIe 5.0 (32 GT/s x4), zapewniają stałą wydajność do 2000K IOPS (odczyt losowy) i 400K IOPS (odpis losowy), a także zapewniają o 60%-80% większą wydajność odczytu sekwencyjnego w porównaniu z dyskami SSD PCIe 4.0 poprzedniej generacji (KIOXIA seria CD8-V 2,5 cala).
Dyski SSD CD8P-V wyposażone w pamięć flash TLC BiCS FLASH generacja 5 firmy KIOXIA zapewniają wytrzymałość 3 DWPD (zapis dysku dziennie) i pojemność do 12,8 TB w obudowie E3.S, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowań w hiperskalowych centrach danych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CD8P-V |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | E3.S |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
KCD8XPJE6T40 |
| Pojemność dysku | 6.4 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| Protokół | NVMe 2.0 |
| Typ pamięci | TLC |
| Prędkość odczytu | 12000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 400 K |
| MTTF | 2500000 h |
| DWPD | 3 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| PLP | Tak |
| SIE | Tak |
| SED | Nie |
| FIPS SED | Nie |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 21 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 5 W |
| Wysokość | 7.5 mm |
| Szerokość | 76 mm |
| Głębokość | 112.75 mm |
| Waga | 110 g |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |