Kioxia Dysk SSD CD8P-R 15360GB U.2 NVMe Gen.5 1x4 DWPD 1 3D TLC BiCS Flash Data Center NVMe non-SED SIE PLP
Symbol: KCD8XPUG15T3
Dostępność: 0 szt.
Cena: 35364.80
Cena: 35364.80
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KCD8XPUG15T3
Dostępność: 0 szt.
Cena: 35364.80
Cena: 35364.80
CD8P-R
Dyski SSD NVMe do intensywnego odczytu w centrach danych
KIOXIA seria CD8P-R to dyski SSD NVMe do zastosowań wymagających intensywnego odczytu w centrach danych, zoptymalizowane pod kątem obsługi szerokiego zakresu skalowalnych aplikacji w chmurze, w tym big data/IoT, przetwarzania transakcji online i wirtualizacji. Dyski SSD z serii CD8P-R, wyposażone w interfejs PCIe 5.0 (32 GT/s x4), zapewniają stałą wydajność do 2000K IOPS (odczyt losowy) i 200K IOPS (zapis losowy), a także zapewniają o 60%-80% większą wydajność odczytu sekwencyjnego w porównaniu z dyskami SSD PCIe 4.0 poprzedniej generacji (KIOXIA seria CD8-R).
Dyski SSD CD8P-R wyposażone w pamięć flash TLC BiCS FLASH generacja 5 firmy KIOXIA Corporation zapewniają wytrzymałość 1 DWPD (ang, Drive Writes Per Day, zapis dysku dziennie) i pojemność do 30,72 TB w 2,5 calowej obudowie, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowań w hiperskalowych centrach danych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CD8P-R |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | U.2 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
KCD8XPUG15T3 |
| Pojemność dysku | 15.36 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 5.0 |
| Protokół | NVMe 2.0 |
| Typ pamięci | TLC |
| Prędkość odczytu | 12000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 5500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 2000 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 200 K |
| MTTF | 2500000 h |
| DWPD | 1 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| PLP | Tak |
| SIE | Tak |
| SED | Nie |
| FIPS SED | Nie |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 23 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 5 W |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.45 mm |
| Waga | 130 g |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |