Kioxia Dysk SSD CD8-V 1600GB U.2 NVMe Gen.4 1x4 DWPD 3 3D TLC BiCS Flash Data Center NVMe non-SED SIE PLP
Symbol: KCD8XVUG1T60
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6629.79
Cena: 6629.79
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: KCD8XVUG1T60
Dostępność: 0 szt.
Cena: 6629.79
Cena: 6629.79
CD8-V
Dyski SSD NVMe dla centrów danych do zastosowań mieszanych
Seria KIOXIA CD8-V to dyski SSD NVMe do zastosowań mieszanych w centrach danych, zoptymalizowane pod kątem obsługi szerokiego zakresu skalowalnych aplikacji w chmurze, w tym big data/IoT, przetwarzania transakcji online i wirtualizacji. Dyski SSD z serii CD8-V, wyposażone w interfejs PCIe 4.0 (16 GT/s x4), zapewniają stałą wydajność do 1250 M IOPS (odczyt losowy) i 380 k IOPS (zapis losowy) przy poborze mocy w zakresie 13-19 W.
Dyski SSD CD8-V wyposażone w 112-warstwową pamięć BiCS FLASH 3D TLC firmy KIOXIA Corporation zapewniają wytrzymałość 3 DWPD (ang, Drive Writes Per Day, zapis dysku dziennie) i pojemność do 12,38 TB w 2,5 calowej obudowie, dzięki czemu doskonale nadają się do zastosowań w hiperskalowalnych centrach danych.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
CD8-V |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) U.2 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Dodatkowy numer producenta |
KCD8XVUG1T60 |
| Pojemność dysku | 1.6 TB |
| Interfejs dysku | PCIe 4.0 |
| Protokół | NVMe 1.4 |
| Typ pamięci | TLC |
| Prędkość odczytu | 7200 MB/s |
| Prędkość zapisu | 3500 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 1250 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 310 K |
| MTTF | 2500000 h |
| DWPD | 3 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| PLP | Tak |
| SIE | Tak |
| SED | Nie |
| FIPS SED | Nie |
| Nieprzerwana praca 24/7 | Tak |
| Pobór mocy | 13 W |
| Pobór mocy (czuwanie) | 5 W |
| Wysokość | 15 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Głębokość | 100.45 mm |
| Waga | 130 g |
| Pasuje do |
|
| Oznaczenia | |