Kingston Dysk SSD XS2000 1000GB USB3.2 Gen2.2 Zewnętrzni
Symbol: SXS2000/1000G
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1258.03
Cena: 1258.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SXS2000/1000G
Dostępność: 1 szt.
Cena: 1258.03
Cena: 1258.03
Przenośny dysk SSD XS2000 1000GB
Wysokowydajny dysk zewnętrzny
Główne funkcje
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SXS2000 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1000 GB |
| Interfejs dysku | USB Type C |
| Prędkość odczytu | 2000 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2000 MB/s |
| Kolor | Czarny Srebrny |
| Wysokość | 13.5 mm |
| Szerokość | 32.5 mm |
| Głębokość | 69.5 mm |
| Waga | 58 g |
| Pozostałe parametry |
Interfejs
W zestawie
Dane
|
| Oznaczenia | |