Kensington Pojedynczy uchwyt na monitor SmartFit One-Touch
Symbol: K55470EU
Dostępność: 5 szt.
Cena: 525.36
Cena: 525.36
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: K55470EU
Dostępność: 5 szt.
Cena: 525.36
Cena: 525.36
Pojedynczy uchwyt na monitory SmartFit One-Touch
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 179 mm |
| Wysięg (maks.) | 505 mm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Szary Biały |
| Oznaczenia | |