Jabra Słuchawki Engage 75 SE Mono
Symbol: 9656-583-111
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1423.58
Cena: 1423.58
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 9656-583-111
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1423.58
Cena: 1423.58
Zasięg bezprzewodowy
Korzystaj z zasięgu łączności bezprzewodowej do 150 m.
Zaawansowane mikrofony z funkcją redukcji hałasu
Wyraźne rozmowy nawet w najbardziej ruchliwym biurze.
Dioda zajętości
Chroni Cię z każdej strony przed wszelkimi utrudnieniami.
Możliwość połączenia z 5 urządzeniami
Zwiększ swoją dostępność na rozmowy z klientami.
Stereo, Mono lub Convertible
Modele do każdego stylu pracy.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Call center Telefonia internetowa Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth NFC DECT |
| Złącza | AUX microUSB RJ-9 |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 150 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 56 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |