JVC Sportowe słuchawki HA-EB75-A-E NIEBIESKIE
Symbol: HA-EB75-A-E niebieski
Dostępność: 30 szt.
Cena: 43.03
Cena: 43.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: HA-EB75-A-E niebieski
Dostępność: 30 szt.
Cena: 43.03
Cena: 43.03
Sportowe słuchawki HA-EB75-A-E NIEBIESKIE
Sportowe słuchawki JVC HA-EB75-A z zaczepem na ucho i możliwością regulacji uchwytu dla bardziej komfortowego dopasowania.
Cechy główne:
- Sportowe słuchawki douszne z możliwością regulacji, pięć pozycji regulacji dla wygodnego dopasowania
- Odporne na pot i wilgoć słuchawki, idealne dla osób aktywnych
- Mocny dźwięk i uwydatnione basy, dzięki 13,5 mm przetwornikom z magnesem neodymowym
- 3 wersje kolorystyczne
- 1,2 metrowy przewód z pozłacanym wtykiem, kompatybilnym z iPhone'em®
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa Muzyka |
| Konstrukcja | Z zaczepami usznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 16 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 GHz |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 13 g |
| Pozostałe parametry |
- Membrana: 13.5 mm |
| Oznaczenia | |