JVC Słuchawki HA-S36 WBU black
Symbol: JVC HA-S36 WBU
Dostępność: 8 szt.
Cena: 172.20
Cena: 172.20
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: JVC HA-S36 WBU
Dostępność: 8 szt.
Cena: 172.20
Cena: 172.20
Płaskie, składane, bezprzewodowe słuchawki wielopunktowe z potężnym głębokim basem
Trzy tryby dźwięku (bas/czysty/normalny)
35 godzin pracy na baterii
Do 35 godzin bezprzewodowego słuchania dzięki wbudowanemu akumulatorowi o dużej pojemności i 3-godzinnemu czasowi ładowania. Możesz cieszyć się muzyką w każdej chwili, nie martwiąc się o wyczerpanie baterii.
Lekki, wygodny krój z obrotową konstrukcją
Lekkie, wygodne dopasowanie z nausznikami z regulacją kąta dla indywidualnego dopasowania. Zapewniają długą przyjemność słuchania.
Słuchawki można złożyć na płasko, obracając nauszniki i zmieścić je w torbie lub etui. Można je również nosić na szyi, ponieważ nie będą przeszkadzać.
Funkcja wielopunktowa
HA-S36W posiada funkcję wielopunktową umożliwiającą jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń. Możesz łatwo odbierać połączenia z osobistego smartfona lub urządzenia do pracy bez ponownego podłączania innego urządzenia.
Bluetooth 5.2 zapewnia stabilne połączenie.
Wygodne funkcje
Idealny do telepracy
Różne funkcje są idealne nie tylko do słuchania muzyki, ale także do pracy w domu.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa Call center Telefonia komórkowa Muzyka |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 157 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |