JMGO Projektor O2 Ultra 3Laser 4K JA1/8T2
Symbol: URJMG
Dostępność: 0 szt.
Cena: 9623.46
Cena: 9623.46
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: URJMG
Dostępność: 0 szt.
Cena: 9623.46
Cena: 9623.46
JMGO O2S Ultra
| Informacje o produkcie | |
| Model |
O2S Ultra 4K JA1/8T2 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Laser |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Jasność | 3600 Lumenów |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Współczynnik projekcji (min) | 0,16:1 |
| Współczynnik projekcji (max) | 0,23:1 |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Minimalna przekątna obrazu | 80 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 150 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 8.9 cm |
| Maksymalna odległość ekranu | 36.8 cm |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Pobór mocy | 240 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
24 miesiące |
| Kolor | Antracyt |
| Wymiary |
31.2 x 29 x 14 cm |
| Waga | 4.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |