JMGO Projektor N3 4K J93-8K2
Symbol: URJMG
Dostępność: 2 szt.
Cena: 4024.52
Cena: 4024.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: URJMG
Dostępność: 2 szt.
Cena: 4024.52
Cena: 4024.52
JMGO N3 4K
| Informacje o produkcie | |
| Model |
N3 4K J93-8K2 |
| Projekcja | Długoogniskowa |
| Technologia wyświetlania | DLP |
| Źródło światła | Laser |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Jasność | 1800 Lumenów |
| Zoom | Automatyczny (cyfrowy) |
| Automatyczne ustawianie ostrości | Tak |
| Minimalna przekątna obrazu | 40 '' |
| Maksymalna przekątna obrazu | 300 '' |
| Minimalna odległość ekranu | 1.9 m |
| Maksymalna odległość ekranu | 4.3 m |
| Audio | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Bluetooth |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Poziom hałasu | 26 dB |
| Pobór mocy | 150 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji |
24 miesiące |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
24.5 x 19.5 x 22.3 cm |
| Waga | 3.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |