Inspur Serwer rack NF5280M6 - 8 x 2.5 1x4314 1x32G 1x800W PSU - 2NF5280M6C001DS
Symbol: 2NF5280M6C001DS
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5605.22
Cena: 5605.22
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2NF5280M6C001DS
Dostępność: 0 szt.
Cena: 5605.22
Cena: 5605.22
Serwer rack Inspur NF5280M6 - 8 x 2.5" 1x4314 1x32G 1x800W PSU 3Y NBD Onsite - 2NF5280M6C001DS
| Informacje o produkcie | |
| Model |
NF5280M6 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4314 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 16C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Xeon Silver 4314 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR4 |
| Rodzaj pamięci | Registered |
| Częstotliwość pamięci | 3200 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 31 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Interfejs sieciowy | 2 x 10Gbit/s 10GBase-T |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
|
| Kontroler dysków | SAS SATA Hardware Karta |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) 6 1 10 (1+0) 5 50 (5+0) |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
|
| Podtrzymanie bateryjne | Tak |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Napęd optyczny | Zewnętrzny DVD |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | Nie |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCIe x 16 |
| Gniazda we/wy | 2 x 15-pin D-Sub 1 x USB 2.0 3 x USB 3.0 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Tak |
| Obudowa | Rack 2U |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji |
3 lata NBD |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |