IIYAMA UCHWYT DS1002D-B1 2 EKRANY, REGULACJA WYSOKOŚCI, PIVOT
Symbol: DS1002D-B1
Dostępność: 5 szt.
Cena: 428.59
Cena: 428.59
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS1002D-B1
Dostępność: 5 szt.
Cena: 428.59
Cena: 428.59
PODWÓJNY STOJAK MONTAŻOWYDS1002D-B1
Wygodny stojak na dwa ekrany. IIYAMA DS1002D-B1 to stojak na dwa ekrany o przekątnej do 30’’. Pozwala on na zredukowanie ilości podstaw do jednej, a system prowadzenia kabli dodatkowo ułatwia utrzymanie na biurku porządku. Ten łatwy w montażu stojak oferuje szeroki zakres regulacji – niezależny pochył obu ekranów w pionie i poziomie, regulację wysokości i rotację – co umożliwia idealne dopasowanie położenia ekranów do własnych potrzeb i zachowanie komfortowej, zdrowej pozycji kręgosłupa.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 2 |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 30 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja w pionie | 85 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 200 mm |
| Wysięg (maks.) | 340 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
Śruby montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |