IIYAMA UCHWYT DS1001C-B1 POJEDYNCZY, PIVOT, REGULACJA WYSOKOŚCI
Symbol: DS1001C-B1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 321.09
Cena: 321.09
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS1001C-B1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 321.09
Cena: 321.09
POJEDYNCZE RAMIĘ MONTAŻOWE DS1001C-B1
Proste i funkcjonalne ramię na jeden ekran. IIYAMA DS1001C-B1 to ramię montażowe mocowane do blatu (mocowanie boczne lub od spodu) na jeden ekran o przekątnej do 30”. Ramię pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku, a system prowadzenia kabli ułatwia utrzymanie porządku. Szeroki zakres możliwości regulacji, obejmujący pochył w pionie i poziomie, dostosowanie wysokości i rotację, pozwala na komfortowe dopasowanie położenia ekranu do swoich preferencji i zachowanie ergonomicznej, zdrowej dla kręgosłupa postawy ciała.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 30 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja w pionie | 85 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 200 mm |
| Wysięg (maks.) | 400 mm |
| Akcesoria w zestawie |
Śruby montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |