IIYAMA Monitor 27 cali XB2791HS-B1 FHD,IPS.HDMI.DP.2x2W,350cd,1500:1, 120Hz,HAS 150 (PIVOT)
Symbol: XB2791HS-B1
Dostępność: 1 szt.
Cena: 560.51
Cena: 560.51
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: XB2791HS-B1
Dostępność: 1 szt.
Cena: 560.51
Cena: 560.51
ProLite XB2791HS-B1
27-calowy monitor Full HD IPS z częstotliwością odświeżania 120 Hz, ergonomiczną podstawą i wąską ramką z czterech stron
ProLite XB2791HS ma 27-calowy wyświetlacz Full HD z elegancką, cienką ramką z czterech stron, co pomaga stworzyć schludne i nowoczesne miejsce pracy z wieloma monitorami.Panel IPS zapewnia ostry obraz, żywe kolory i stałą jasność pod każdym kątem. Dzięki szybkiej częstotliwości odświeżania 120 Hz obraz pozostaje płynny i responsywny, niezależnie od tego, czy pracujesz nad złożonymi zadaniami, czy korzystasz z multimediów. Technologia eliminująca migotanie i reduktor niebieskiego światła zwiększają komfort dla oczu, zwłaszcza podczas długotrwałego użytkowania.Ergonomiczna podstawa umożliwia regulację wysokości w zakresie 15 cm oraz funkcje pochylania, obracania i obrotu, dzięki czemu można łatwo ustawić ekran zgodnie z własną postawą i zachować komfort przez cały dzień.Zintegrowane głośniki i gniazdo słuchawkowe pozwalają uniknąć bałaganu na biurku, zapewniając jednocześnie wygodę podczas rozmów telefonicznych. Dzięki certyfikatowi EPEAT Silver, zgodności z TCO Certified i klasie energetycznej C, model XB2791HS wspiera zarówno wydajną pracę, jak i odpowiedzialne zużycie energii.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite XB2791HS |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | PSE TCO ErP WEEE UKCA CE VCCI-B EAC TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 14 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 404 mm |
| Wysokość (maks.) | 547.5 mm |
| Szerokość | 611.5 mm |
| Głębokość z podstawą | 224.5 mm |
| Waga z podstawą | 5.4 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata - door to door - zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |