IIYAMA Monitor 27 cali GC2781HSU-B1 VA, FHD, 144Hz, 1ms, 2xUSB, 1500R, 350 cd, 4000:1, HDMI, DP, FreeSync -1920x1080 (48-144Hz), 2x2W
Symbol: GC2781HSU-B1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 526.93
Cena: 526.93
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: GC2781HSU-B1
Dostępność: 0 szt.
Cena: 526.93
Cena: 526.93
G-Master GC2781HSU-B1
Zyskaj przewagę dzięki zakrzywionemu modelowi GC2781HSU-B1 z odświeżaniem 144Hz i czasem reakcji 1ms
Zanurz się w zakrzywionym obrazie i zostaw przeciwników w tyle.
Standardowe płaskie ekrany często sprawiają, że czujesz dystans do akcji, a rozmycie ruchu i niski kontrast utrudniają dostrzeżenie celu. G-MASTER GC2781HSU zmienia zasady gry dzięki zakrzywionej matrycy VA 1500R, która dopasowuje się do naturalnego pola widzenia, wciągając Cię w sam środek wydarzeń przy zachowaniu doskonałego statycznego współczynnika kontrastu dla głębi czerni. Dzięki odświeżaniu 144Hz i czasowi reakcji 1ms MPRT, monitor eliminuje smużenie i rwanie obrazu, gwarantując pełną płynność i doskonałą widoczność detali nawet w najciemniejszych lokacjach.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
G-Master GC2781HSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Typ matrycy | VA |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 336.3 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 597.9 mm |
| Plamka matrycy | 0.311 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Zakrzywienie ekranu | 1500 R |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI 1 x USB (Type B) 2 x USB 2.0 1 x 3,5 mm minijack 1 x DisplayPort |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | PSE VCCI ErP CB EAC WEEE UKCA REACH RoHS CE TUV |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 17 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 362.5 mm |
| Szerokość | 610.5 mm |
| Głębokość | 98.5 mm |
| Waga | 4 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |