IIYAMA Monitor 24 cale XB2495WSU-B1 IPS,16:10,350cd,4ms,HDMI, 100Hz,1500:1, 4xUSB,2x2W,HAS150 (PIVOT)
Symbol: XB2495WSU-B1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 778.77
Cena: 778.77
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: XB2495WSU-B1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 778.77
Cena: 778.77
ProLite XB2495WSU-B1
24-calowy monitor IPS z cienką ramką z czterech stron, rozdzielczością 16:10 WUXGA i podstawką z regulacją wysokości 15 cm
Zaprojektowany z myślą o profesjonalistach wymagających precyzji i wydajności, monitor ProLite XB2495WSU-B1 zapewnia dodatkową przestrzeń roboczą w pionie i stałą dokładność odwzorowania kolorów, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań CAD, analizy danych, na uczelniach i w środowiskach korporacyjnych.24-calowy panel IPS o proporcjach 16:10 i rozdzielczości WUXGA (1920 x 1200) zapewnia więcej miejsca na ekranie niż standardowe wyświetlacze Full HD. Oznacza to, że można wyświetlać szczegółowe rysunki, arkusze kalkulacyjne i dokumenty przy mniejszej ilości przewijania i większej klarowności. Technologia IPS zapewnia dokładne, naturalne kolory i szerokie kąty widzenia, dzięki czemu praca wygląda spójnie z każdej perspektywy.Podczas długich dni pracy komfort jest niezbędny. Podstawa z regulacją wysokości o 15 cm z funkcją obrotu i pochylenia pozwala precyzyjnie dostosować położenie ekranu do własnych potrzeb, wspierając lepszą postawę i zmniejszając zmęczenie. Smukła ramka z czterech stron nie tylko nadaje monitorowi nowoczesny, profesjonalny wygląd, ale także sprawia, że idealnie nadaje się on do płynnej konfiguracji wielu monitorów.Niezawodny, wszechstronny i stworzony z myślą o wymagającym profesjonalnym użytkowaniu, monitor XB2495WSU-B1 pomaga pracować wydajniej, zapewniając komfort i precyzję obrazu przez cały dzień.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| TCO Certified | Tak |
| Model |
ProLite XB2495WSU-B1 |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24.1'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 324 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 518.4 mm |
| Plamka matrycy | 0.27 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 135 kHz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x DisplayPort 1 x 3,5 mm minijack 1 x HDMI |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Tak |
| Swivel | Tak |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zakres regulacji wysokości | 150 mm |
| Certyfikaty | ErP CE WEEE RoHS TUV REACH TCO EAC UKCA |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 12 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 373.5 mm |
| Wysokość (maks.) | 521 mm |
| Szerokość | 533.5 mm |
| Głębokość | 209.5 mm |
| Waga | 4.9 kg |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Oznaczenia | |