IIYAMA Monitor 23.8 cala X2491HS-B1 IPS,HDMI,DP,1ms,350cd, 1500:1,120Hz,2x2W
Symbol: X2491HS-B1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 428.78
Cena: 428.78
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: X2491HS-B1
Dostępność: 30 szt.
Cena: 428.78
Cena: 428.78
ProLite X2491HS-B1
24-calowy monitor Full HD IPS z częstotliwością odświeżania 120 Hz i smukłą ramką z czterech stron
ProLite X2491HS ma 24-calowy wyświetlacz Full HD z elegancką, cienką ramką z czterech stron, co pomaga stworzyć schludne i nowoczesne miejsce pracy z wieloma monitorami.Panel IPS zapewnia ostre szczegóły, żywe kolory i stałą jasność pod każdym kątem. Dzięki szybkiej częstotliwości odświeżania 120 Hz obraz pozostaje płynny i responsywny, niezależnie od tego, czy pracujesz nad złożonymi zadaniami, czy korzystasz z multimediów. Technologia eliminująca migotanie i reduktor niebieskiego światła zwiększają komfort dla oczu, zwłaszcza podczas długotrwałego użytkowania.Gniazdo słuchawkowe zapewnia wygodną łączność audio do prywatnego słuchania i rozmów online. Dzięki certyfikacji EPEAT Silver, zgodności z TCO Certified i klasie energetycznej C, model X2491HS wspiera zarówno wydajną pracę, jak i odpowiedzialne zużycie energii.
| Informacje o produkcie | |
| Etykieta energetyczna | |
| Model |
ProLite X2491HS |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Obszar widzialny w pionie | 296.5 mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 527 mm |
| Plamka matrycy | 0.275 mm |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Czas reakcji MPRT | 1 ms |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 kHz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140 kHz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Kensington Security Slot | Nie |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Mikrofon | Nie |
| Pivot | Nie |
| Swivel | Nie |
| Tilt | Tak |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Certyfikaty | EAC CE ErP RoHS REACH PSE TUV UKCA TCO WEEE VCCI-B |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 12 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość z podstawą | 387 mm |
| Szerokość | 539 mm |
| Głębokość z podstawą | 175 mm |
| Waga z podstawą | 3.2 kg |
| Informacje o gwarancji |
3 lata - door to door - zewnętrzna |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |