I-tec Stacja dokująca USB-C Metal Nano Dock HDMI/VGA with LAN + Universal Charger 100W
Symbol: C31NANOVGA100
Dostępność: 2 szt.
Cena: 365.56
Cena: 365.56
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C31NANOVGA100
Dostępność: 2 szt.
Cena: 365.56
Cena: 365.56
i-tec USB-C Metal Nano Dock HDMI/VGA with LAN + Charger 100W
| Informacje o produkcie | |
| Porty we/wy | 1 x 3,5 mm minijack (Combo) 1 x D-Sub (VGA) 1 x HDMI Type A 1 x RJ-45 (LAN) 3 x USB 3.0 Type A 2 x USB 3.1 Type A 1 x Czytnik kart |
| Dokowanie | Tak |
| Wymagania sprzętowe |
Wymagania sprzętowe:
Wymagania dotyczące Power Delivery:
Wymagania dotyczące wyjścia wideo:
System operacyjny:
|
| Akcesoria w zestawie |
Stacja dokująca
Uniwersalny adapter
|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary |
115 x 60 x 18 mm 162 x 45 x 30 mm |
| Waga | 100 g 310 g |
| Oznaczenia | |
| Separator |
Zasilacz |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.3 A |
| Moc zasilacza | 112 W |
| Wtyczka | USB-C |
| Pozostałe parametry |
|