I-tec Stacja dokująca USB-C Metal Nano 3x Display Dock 2x HDMI 1x USB-C video Power Delivery 140W + i-tec Universal Charger 140 W
Symbol: C31NANOTRIPLED140
Dostępność: 4 szt.
Cena: 609.27
Cena: 609.27
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C31NANOTRIPLED140
Dostępność: 4 szt.
Cena: 609.27
Cena: 609.27
Stacja dokująca i-tec USB-C Metal Nano 3x Display Dock, 2x HDMI 1x USB-C video with Power Delivery 140W + i-tec Universal Charger 140 W
| Informacje o produkcie | |
| Separator |
Stacja dokująca Zasilacz |
| Porty we/wy | 4 x USB 3.1 Type C 1 x 3,5 mm minijack (Combo) 2 x HDMI Type A 1 x RJ-45 (LAN) 2 x USB 2.0 Type A 2 x Czytnik kart 1 x USB 3.1 Type A |
| Dokowanie | Tak |
| Wymagania sprzętowe |
System operacyjny: Windows 10/11, macOS, iPadOS, Android, ChromeOS, Linux |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary Czarny |
| Wymiary |
155,2 x 60,3 x 18 mm 127 x 70,5 x 30 mm |
| Waga | 142 g 379 g |
| Oznaczenia | |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 28 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Moc zasilacza | 140 W |
| Wtyczka | USB-C |