I-tec Stacja dokująca USB-C Metal Nano 2x Display Docking Station Power Delivery100W + Charger 100W
Symbol: C31NANOHDM2D100
Dostępność: 0 szt.
Cena: 392.82
Cena: 392.82
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: C31NANOHDM2D100
Dostępność: 0 szt.
Cena: 392.82
Cena: 392.82
Stacja dokująca i-tec USB-C Metal Nano 2x Display z PD 100 W + zasilacz 100W
| Informacje o produkcie | |
| Porty we/wy | 2 x USB 3.0 Type A 1 x RJ-45 (LAN) 2 x USB 2.0 Type A 2 x HDMI Type A 2 x USB 3.0 Type C |
| Dokowanie | Tak |
| Wymagania sprzętowe |
Wymagania sprzętowe: |
| Akcesoria w zestawie |
Stacja dokująca
Ładowarka
|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary |
152,5 x 43 x 15 mm 162 x 45 x 30 mm |
| Waga | 92 g 310 g |
| Oznaczenia | |
| Separator |
Zasilacz |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Moc zasilacza | 100 W |
| Wtyczka | USB-C |
| Pozostałe parametry |
|