HyperX Zestaw słuchawkowy bezprzewodowy Cloud Stinger 2
Symbol: 676A2AA
Dostępność: 0 szt.
Cena: 650.25
Cena: 650.25
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 676A2AA
Dostępność: 0 szt.
Cena: 650.25
Cena: 650.25
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów Hands-free |
| Komunikacja bezprzewodowa | 2,4 GHz |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 10 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20.2 kHz |
| Czułość | 12 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 20 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |