HyperX Słuchawki Cloud Alpha Red 4P5L1AM#ABB
Symbol: 4P5L1AM#ABB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 542.05
Cena: 542.05
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 4P5L1AM#ABB
Dostępność: 30 szt.
Cena: 542.05
Cena: 542.05
HyperX Cloud Alpha zestaw słuchawkowy do gier (czarno-czerwony).
Czerp większą przyjemność z gry dzięki czystszemu i bardziej harmonijnemu brzmieniu dźwięku. System dwukomorowych przetworników słuchawek HyperX Cloud Alpha oddziela basy od średnich i wysokich tonów, umożliwiając ich indywidualne dostrojenie w celu zmniejszenia zniekształceń. Utrzymuj skupienie i pnij się w rankingach dzięki wyjątkowemu komfortowi słuchawek HyperX idealnych do długich rozgrywek. Zyskaj przewagę dzięki niezakłóconej komunikacji z zespołem i przenieś swoją grę na wyższy poziom dzięki niezrównanej jakości dźwięku Cloud Alpha.
Dwukomorowe przetworniki HyperX
50-milimetrowe przetworniki zmniejszają zniekształcenia, oddzielając niskie tony od średnich i wysokich, aby zapewnić bardziej precyzyjne i harmonijne brzmienie w grze.
Wyjątkowy komfort HyperX
Nauszna konstrukcja z najwyższej jakości pianką HyperX zapamiętującą kształt i wykończeniem z miękkiej imitacji skóry.
Wytrzymały aluminiowy pałąk
Aluminiowy pałąk zapewnia sztywność i wytrzymałość konstrukcji.
Regulacja dźwięku na przewodzie
Elementy sterujące na odłączanym przewodzie w oplocie umożliwiają łatwą regulację głośności i wyciszanie mikrofonu.
Odłączany mikrofon z funkcją redukcji zakłóceń
Włącz się do gry lub łatwo odłącz mikrofon, aby posłuchać muzyki.
Certyfikat Discord oraz TeamSpeak
Popraw komunikację z zespołem dzięki większej wyrazistości głosu i doskonałej jakości dźwięku.
Zgodność z wieloma platformami
Wszechstronny zestaw słuchawkowy Cloud Alpha współpracuje z komputerami PC, konsolami PS4, Xbox i Nintendo Switch oraz innymi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo 3,5 mm.
| Informacje o produkcie | |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Impedancja | 65 Ω |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 13 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 27 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Materiał nauszników | Pianka |
| Kolor | Czarny Czerwony |
| Waga | 298 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |