HyperX Klawiatura przewodowa 480 Comfort - 8T6M1AA#ABB
Symbol: 8T6M1AA#ABB
Dostępność: 10 szt.
Cena: 234.24
Cena: 234.24
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8T6M1AA#ABB
Dostępność: 10 szt.
Cena: 234.24
Cena: 234.24
Klawiatura przewodowa HP 480 Comfort
Klawiatura przewodowa HP 480 Comfort została zaprojektowana tak, aby naturalnie pasowała do Twojego stylu pracy. Ta klawiatura z programowalnymi klawiszami, regulowanym kątem i obsługą wielu systemów operacyjnych została stworzona dla Ciebie.
Wygoda na wyciągnięcie ręki
Od blogowania po kodowanie - przewodowa klawiatura HP 480 Comfort została zaprojektowana z myślą o naturalnym komforcie i całodziennej produktywności. Znajomy układ zapewnia ergonomiczne korzyści, dzięki falistemu kształtowi, cichym nakładkom na klawisze i miękkiej, wyściełanej podpórce pod nadgarstki.
Przygotuj się na najwyższą wydajność
Klawiatura przewodowa HP 480 Comfort może pracować pod najwygodniejszym kątem - płaska (3,2°), neutralna (6,7°) i ujemna (-8,08°) oraz wyposażona w 23 programowalne klawisze, które zapewniają utrzymanie najwyższej wydajności.
Zabierz. Podłącz. Pracuj.
Podłączenie klawiatury przewodowej HP 480 Comfort jest tak proste, jak podłączenie niezawodnego i wszechstronnego kabla USB-A o długości 1,5 m. Ta klawiatura jest również kompatybilna z wieloma systemami operacyjnymi, dzięki czemu konfiguracja komputera jest dokładnie taka, jak chcesz.
Stworzone dla lepszego jutra
Klawiatura przewodowa HP 480 Comfort to lepszy wybór na lepsze jutro - jest wykonana w co najmniej 55% z materiałów pochodzących z recyklingu. Ponadto klawiatura ta została zaprojektowana w bardzo przemyślany sposób w opakowaniu z certyfikatem FSC.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HP 480 Comfort |
| Rodzaj | Standard |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Funkcje |
|
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 150 cm |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 Mac OS iOS Chrome OS Windows 10 |
| Wymiary |
44,3 x 21,5 x 3,4 cm |
| Waga | 870 g |
| Oznaczenia | |