HyperX Klawiatura dla graczy Eve 1800 - B7JE0AA#ABA
Symbol: B7JE0AA#ABA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 290.33
Cena: 290.33
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B7JE0AA#ABA
Dostępność: 30 szt.
Cena: 290.33
Cena: 290.33
HyperX Eve 1800 - klawiatura dla graczy
Klawiatura dla graczy HyperX Eve 1800 kompaktowa klawiatura, która daje Ci idealny start w świecie gamingu. Skondensowany układ 1800 w klawiaturze 1800 daje Ci więcej miejsca na biurku, a 10-strefowe podświetlenie RGB zamienia ją w idealne akcesorium do Twojego PC. Ta przystępna cenowo klawiatura łączy styl i wydajność - oferując 12-klawiszowy rollover, anti-ghosting oraz miękkie przełączniki membranowe dla komfortowej gry.
Zacznij od optymalnej przestrzeni
HyperX Eve 1800 to pełnowymiarowa klawiatura w kompaktowym układzie, dająca Ci więcej miejsca na słuchawki, mikrofon i inne akcesoria.
Podświetlenie RGB w 10 strefach z pełną personalizacją
Zyskaj dynamiczne, konfigurowalne podświetlenie RGB, które dopasuje się do Twojej estetyki i zsynchronizuje z rozgrywką.
Responsywne klawisze gamingowe
Przełączniki membranowe w Eve 1800 zapewniają miękkie, przyjemne wciśnięcia z wyraźnym feedbackiem, a funkcje anti-ghosting i 12-klawiszowy rollover gwarantują niezawodność podczas rozgrywki.
Dedykowane przyciski multimedialne
Steruj głośnością, trybem gry i profilami jednym dedykowanym przyciskiem.
Personalizacja przy użyciu oprogramowania HyperX NGENUITY
Konfigurowany tryb gry, możliwość tworzenia makr i zmiany podświetlenia poszczególnych klawiszy oraz efektów.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HyperX Eve 1800 |
| Rodzaj | Membranowa Multimedialna |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Funkcje |
|
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary |
144,6 x 409,2 x 35,1 mm |
| Waga | 653.3 g |
| Oznaczenia | |