Hewlett Packard Enterprise Serwer MicroServer G11 E-2434 NHP P75207-425
Symbol: P75207-425
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15564.34
Cena: 15564.34
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P75207-425
Dostępność: 30 szt.
Cena: 15564.34
Cena: 15564.34
Serwer HPE ProLiant MicroServer Gen11 E-2434 4c 32GB-U 4LFF-NHP 2x4TB HDD 180W External PS EMEA Cmp Mod P75207-425
HPE Smart Choice - serwery, które mają wszystko, czego potrzebujesz i są gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Prosta integracja, maksymalna wydajność, bez kompromisów.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HPE ProLiant MicroServer Gen11 |
| Chipset |
Intel C262 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon (Quad Core) |
| Model procesora | E-2434 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Xeon E-2434 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | ECC Unbuffered |
| Częstotliwość pamięci | 4400 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
32 GB (1x 32 GB, 4400 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
4x1Gbe embedded |
| Kontroler dysków | SATA |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
Embedded Intel VROC SATA SW RAID |
| Format szerokości | 3,5'' (LFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Nie |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 4 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 8 TB |
| Typ zainstalowanego dysku | HDD |
| Format szerokości zainstalowanego dysku | 3,5'' (LFF) |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | RDX |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 8 1 x PCIe 5.0 x16 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub 1 x DisplayPort 4 x RJ-45 LAN 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 1 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Nie |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 15.4 cm |
| Szerokość | 26.1 cm |
| Głębokość | 24.9 cm |
| Waga | 8.65 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Nie |
| Informacje o gwarancji |
1yr Next Business Day Warranty |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |