Hewlett Packard Enterprise Serwer ML350 G11 4510 64G8 8SFF WS25 P78243-425
Symbol: P78243-425
Dostępność: 0 szt.
Cena: 32213.85
Cena: 32213.85
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P78243-425
Dostępność: 0 szt.
Cena: 32213.85
Cena: 32213.85
Serwer ProLiant ML350 G11 4510 12c 64G 2x480G SSD 2x1000W EU z Microsoft Windows 2025 Standard 5 użytkowników CAL P78243-425
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HPE ProLiant ML350 Gen11 |
| Chipset |
Intel C741 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 2 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon |
| Model procesora | 4510 |
| Taktowanie procesora | 2.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 12C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Xeon Silver 4510 (12 core, 2.4 GHz, 150W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 8 TB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | ECC Registered |
| Częstotliwość pamięci | 5600 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 30 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 32 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
64 GB (2x32 GB, 5600 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
Broadcom BCM5719 Ethernet 1Gb 4-port BASE-T OCP3 Adapter for HPE |
| Kontroler dysków | Karta |
| Poziomy RAID | 60 (6+0) 50 (5+0) 6 10 (1+0) 5 1 |
| Pamięć kontrolera | 4 GB |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller Uwagi:
|
| Podtrzymanie bateryjne | Bateria |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SATA NVMe SAS |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Liczba zainstalowanych dysków tw. | 2 |
| Pojemność sumaryczna wszystkich zainstalowanych dysków | 960 GB |
| Typ zainstalowanego dysku | SSD |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| Pozostałe parametry dysku |
2 x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | RDX LTO Tak |
| Gniazda rozszerzeń | 4 x PCIe 5.0 x 8 |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort 1 x USB 2.0 1 x USB Serwisowe 4 x RJ-45 LAN 1 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) 4 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x 15-pin D-Sub |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 2 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 1000 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 46.2 cm |
| Szerokość | 17.4 cm |
| Głębokość | 71.2 cm |
| Waga | 37.18 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Informacje o gwarancji |
3-year parts, 3-year labor, 3-year onsite support with next business day response |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe informacje |
Microsoft Windows Server 2025 16-core Standard FIO Not Pre-installed and 5 Users Client Access License |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |