Hewlett Packard Enterprise Serwer ML30 Gen11 E-2434 16G HP P65397-421
Symbol: P65397-421
Dostępność: 0 szt.
Cena: 15289.82
Cena: 15289.82
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: P65397-421
Dostępność: 0 szt.
Cena: 15289.82
Cena: 15289.82
HPE ProLiant ML30 Gen11 E2434 3.4GHz 4-core 1P 16GB-U 8SFF-HP 800W PS
HPE P65397-421 to serwer typu tower z rodziny HPE ProLiant ML30 Gen11. Jest przeznaczony dla małych i średnich firm potrzebujących wydajnego i wszechstronnego rozwiązania do obsługi codziennych zadań biznesowych.
Szczegółowa specyfikacja:
Cechy serwera HPE P65397-421:
Zastosowania serwera HPE P65397-421:
Uwaga:
| Informacje o produkcie | |
| Model |
HPE ProLiant ML30 Gen11 |
| Chipset |
Intel C262 |
| Liczba zainstalowanych procesorów | 1 szt. |
| Maks. obsługiwana liczba procesorów | 1 szt. |
| Seria procesora | Intel Xeon (Quad Core) |
| Model procesora | E-2434 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Liczba rdzeni | 4C |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Xeon E-2434 (4 core, 3.4 GHz, 55W) |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Typ pamięci | DDR5 |
| Rodzaj pamięci | Unbuffered ECC |
| Częstotliwość pamięci | 4800 MHz |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Liczba wszystkich gniazd pamięci | 4 |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
16 GB (1x16 GB UDIMM, 4800 MT/s) |
| Interfejs sieciowy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pozostałe informacje o karcie sieciowej |
Embedded 1Gb 4-Port Ethernet Adapter |
| Kontroler dysków | SATA |
| Poziomy RAID | 5 1 10 (1+0) |
| Pozostałe informacje o kontrolerze |
Embedded Intel VROC SATA software RAID |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Obsługa hot-swap dysków | Tak |
| Typ interfejsów klatki na dyski serwera | SAS SATA |
| Maks. liczba dysków w obecnej konfiguracji | 8 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Obsługa wewnętrznych urządzeń Backupu | RDX LTO Tak |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x PCIe 4.0 x 8 1 x PCIe 5.0 x16 |
| Gniazda we/wy | 7 x USB 3.0 4 x RJ-45 LAN 1 x 15-pin D-Sub 1 x DisplayPort 1 x USB Serwisowe |
| Liczba zamontowanych zasilaczy | 1 |
| Maksymalna liczba zasilaczy | 2 |
| Moc zasilacza | 800 W |
| Obsługa hot-plug zasilaczy | Tak |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Obsługa hot-plug wentylatorów | Nie |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 36.83 cm |
| Szerokość | 17.53 cm |
| Głębokość | 47.5 cm |
| Waga | 18.7 kg |
| Możliwość konwersji Tower na Rack | Tak |
| Informacje o gwarancji |
3 Year Next Business Day Warranty |
| Kolor | Czarny |
| Oznaczenia | |
| Data Act | HP Enterprise - CGHPE%, CPHPE%, DZHPE%, NBHPE%, NSHPE%, OYHPE%, RRHPE%, RSHPE%, SCHPE%, TSHPE% |